Safety

Is een 3D-printer een product dat onder de Machinerichtlijn valt?

Mijn bedrijf bouwt kleine 3D-printers voor industriële gebruikers en het is bij ons niet helemaal duidelijk of hierop ook de Machinerichtlijn 2006/42/EG van toepassing is. Mijn persoonlijke visie is dat een 3D-printer onder de Machinerichtlijn valt, omdat het voldoet aan de eerste definitie van een machine uit artikel 2a eerste streepje: een samenstel, voorzien van […]

Lees verder