EO

Colofon

Engineersonline is een uitgave van:

MYbusinessmedia

Mr. H.F. de Boerlaan 28

7417 DA Deventer 

Brandmanager:
Marjan Leenders 

E-mail: m.leenders@mybusinessmedia.nl

 

Redactie:

Maartje Henket (eindredacteur)

E-mail: m.henket@mybusinessmedia.nl

 

Walter Wijnhoven (industrieel ontwerpen) 

E-mail: redactie.product@mybusinessmedia.nl 

 

José Pot  (productnieuws)

Tel.: (0570) 50 43 82
E-mail: j.pot@mybusinessmedia.nl 


Lilian Vermeer (machineveiligheid)

E-mail: betacover@planet.nl

 

Kees de Waal

E-mail: k.waal@mybusinessmedia.nl

 

Robin Zander

E-mail: r.zander@mybusinessmedia.nl 
 
Richard Bezemer
E-mail: r.bezemer@mybusinessmedia.nl

 

Marketing
Rosalie de Wildt
E-mail: r.wildt@mybusinessmedia.nl

 

Webmaster:
Bart Hekkelman

Tel.: (0570) 50 43 14

Fax: (0570) 50 43 99 
E-mail: b.hekkelman@mybusinessmedia.nl

 

Abonnementen:  

Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via: 

Tel.: 0570 50 43 25 of 0031 0570 50 43 25 (international contacts)

E-mail: klantenservice@engineersonline.nl

Postadres: postbus 58, 7400 AB Deventer

 

Focus op

ABB BV
ABB BV

Machineveiligheid, systemen en componenten

B&R Industriële Automatisering BV
B&R Industriële Automatisering BV

Perfection in Automation

Pilz Nederland
Pilz Nederland

Voor industriële (veilige) automatiseringsoplossingen

Rotero Holland BV
Rotero Holland BV

Stappenmotor - Servomotor - Elektro Magneet

Product van de maand

RSS
Veiligheidsfotocellen van de serie SLB 240/440

De kleinste veiligheidsfotocel ter wereld met geïntegreerde veiligheidsmodule

Download gratis engineering boeken

A gratis boeken downloaden