Sun Day 2012
De zonne-energiesector is volop in beweging! En daarom organiseren Agentschap NL, Energieonderzoek Centrum Nederland (ECN), Stichting FOM, Holland Solar en Shell Research op woensdag 7 november 2012 de vierde editie van SunDay.
Sinds oktober vorig jaar is er veel gebeurd in de markt van zonne-energie. Zo komt niet alleen de Nederlandse markt langzamerhand tot wasdom, maar is ook de prijs van zonne-energie sterk gedaald. Dit als gevolg van de wereldwijd concurrentie tussen fabrikanten van zonne-energiesystemen.
Veelzijdig programma SunDay 2012
SunDay 2012 biedt een veelzijdig programma met nationale en internationale sprekers en met de gebruikelijke R&D- en een praktijkgerichte component. De dag begint met enkele key-note speeches. Vervolgens kan men in vier workshoprondes verder praten over een aantal interessante thema’s:
- Technologische innovaties rond PV
- Regelgeving en stimulering van grootschalige toepassing van zonne-energie (workshops inhoudelijk verzorgd door sprekers van Agentschap NL)
- Marktontwikkeling
- Succesvolle voorbeelden en ervaringen uit de praktijk
Kijk hier voor meer informatie
09:00 … 18:00 uur