EO

Colofon

Engineersonline is een uitgave van:

MYbusinessmedia Holding B.V.

Mr. H.F. de Boerlaan 28

7417 DA Deventer 

Redactie:

Maartje Henket (eindredacteur)

E: m.henket@mybusinessmedia.nl

 

Walter Wijnhoven (industrieel ontwerpen) 

E: redactie.product@mybusinessmedia.nl 

 

Lilian Vermeer (machineveiligheid)

E: betacover@planet.nl

 

Robin Zander (Werktuigbouwkunde)

E: r.zander@mybusinessmedia.nl 
 
Richard Bezemer
E: r.bezemer@mybusinessmedia.nl

 

Sales: 

Dennis Wielheesen
E: d.wielheesen@mybusinessmedia.nl

 

Rene Wibbelink
E: r.wibbelink@mybusinessmedia.nl

   

Marketing
Stella de Jong
E: s.jong@mybusinessmedia.nl

 

Abonnementen:  

Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via: 

T: +31 (0)570 50 43 25 

E: klantenservice@engineersonline.nl

Postadres: Postbus 58, 7400 AB Deventer, Nederland

 

Product van de maand

RSS
Nieuw! Deurgreepmodule PSENmlock van Pilz

Het veilig heksysteem PSENmlock is uitgebreid met een unieke deurgreepmodule.

Focus op

ABB BV
ABB BV

Machineveiligheid, systemen en componenten

Elobau Benelux BV *
Elobau Benelux BV *

creating sustainable solutions

Pilz Nederland
Pilz Nederland

Voor industriële (veilige) automatiseringsoplossingen

Rotero Holland BV
Rotero Holland BV

Stappenmotor - Servomotor - Elektro Magneet

Download gratis engineering boeken

A gratis boeken downloaden