Engineersonline.nl
Bekijk ook onze vakbladen:
img
img
img
img

Zoek in engineersonline.nl

of

Electromagnetic Compatibility


"Het standaardwerk op het gebied van EMC"
 

 

electromagnetic compatibility EMC ESD

Auteur: J.J. Goedbloed & Mart Coenen

Omvang: 432 pagina's
Taal: Engels
button voorraad

 

 

 Inhoudsopgave Electromagnetic Compatibility

 

 A preview  A review
 

De huidige dichtheid van elektrische en elektronische apparaten, de dichtheid van de componenten op de printplaten en de hoge snelheden van digitale bouwstenen maken dat men bij het ontwerpen van schakelingen en de onderlinge verbindingen de invloed van elektromagnetische velden niet meer mag

verwaarlozen.

 

Het boek ‘Electromagnetic Compatibility' van dr. Jasper J. Goedbloed biedt een totaalbeeld van het EMC vakgebied en geldt al jarenlang als hét standaardwerk op dit gebied. ‘Electromagnetic Compatibility' is nu geheel bewerkt en geactualiseerd door Mart Coenen. Net als Goedbloed wordt Coenen nationaal en internationaal erkend als een groot deskundige op het gebied van EMC.

 

Het boek is mede tot stand gekomen aan de hand van ervaringen die de auteurs hebben opgedaan bij het ontwikkelen van de Philips EMC-cursus en de Post-Academische Cursus EMC aan de TU Eindhoven. Het is daarbij gebleken dat de cursisten het zeer op prijs stellen dat de basiseffecten in overzichtelijke demonstratieexperimenten kunnen worden waargenomen. Veel van deze experimenten zijn in dit boek beschreven.

 

 

Productinformatie

Taal: Engels
Gewicht: 882 gr
ISBN10: 9085720346
ISBN13: 978-90-8572-034-8
NUR: 959
Uitgever: MYbusinessmedia
Adviesprijs: € 109,99 (ex BTW en verzendkosten)
Onze prijs: € 92,50 (ex BTW en verzendkosten)
Bestellen

 

 

 

 

Bestellen

Adviesprijs: € 109,99

 

onze prijs: € 92,50
ex. 6% BTW en verzendkosten
  

Bestellen

 

Over de auteur

Afbeelding mart coenenMart Coenen heeft zijn eigen elektrotechnisch adviesbureau EMCMCC. Daarvoor was hij jaren actief binnen Philips en vandaar uit in Jessi-, Medea- en Medea+-projecten en bij internationale standaardisatie waarvoor hij in 2006 een IEC 1906-award heeft ontvangen.

 

Hij heeft dertig jaar ervaring in EMC, signaal- en voedingsintegriteit en systeemintegratie en houdt zich ook bezig met elektrische veiligheid van componenten en systemen. 

 

Daarnaast is hij parttime docent bij PAO en redacteur van en auteur bij het vakblad Elektronica; EMC & ESD Praktijk. Hij heeft talrijke bijdragen geleverd aan boeken, symposia, de Medea+ EDA Roadmap en IEEE-publicaties en is houder van diverse patenten.

 

Member of:

point onenen      emc esd vereniging 

 

Contributor:

apemcemc compo

 

 

 

 

Teacher:

PAO techniek